TR Sohbet Odaları - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri - Laflayalim.Net

TR Sohbet Odaları

TR Sohbet Odaları

admin     01-04-24     Genel, Sohbet Odaları     TR Sohbet Odaları     48 Defa Okundu

TR Sohbet Odaları

TR Sohbet Odaları makalemizden herkese merhaba. Onca sohbetimiz oldu TR Chat Siteleri, Türkçe Chat, Türk Chat, Türk Sohbet, TrSohbet üzerine ki, dedim hadi, bir de Tr Sohbet nedir, bundan bahsedeyim size. Aslen Türkiye ama doğma büyüme Hollandalıyım ben arkadaşlar. Türkiye’de doğan büyüyenler kendini Türkiye’de evde, başka yerde yabancı hisseder ya hani? İşte ben de Hollanda’da kendimi evde hissediyorum. Türkiye’deki Türklerle aramdaki tek fark aslında benim kendimi hem Hollanda, hem Türkiye’de evde hissetmem. Hani sanki annem ve babam ayrılmış da, ikisinin evi de benimmiş gibi.

Bundan dolayı her iki dil de benim anadilim gibidir. Bu sebeple nerde olursam olayım, oranın dili ile konuşmak beni mutlu ediyor. Bu Tr Chat Siteleri içerisinde de aynı. Avrupa, Almanya, Hollanda gibi chat odaları içerisinde yabancı dilde yazışmayı da seviyorum. Ama genellikle Sohbet odaları içinde Türkçe yazışmayı da severim. Sanki kendimi böylelikle daha güvende ve mutlu hissediyorum. Çünkü Türkçe’de kendimi daha iyi ifade ettiğimi düşünüyorum.

www.Laflayalim.Net

TR Sohbet Chat Siteleri

Prag’a tatile gittiğimi anlattım size daha önce. Orada da sürekli TR sohbet ettiğimi fark ettim. Aslında sohbet, Türkiye’nin zengin edebiyat geleneğiyle de iç içedir. Ülkemiz dünyanın en ünlü şairlerinden, yazarlarından ve filozoflarından bazılarını yetiştirmiştir. Yazıları sıklıkla insan etkileşimi ve sohbetin nüans karını araştırıyor. Mevlana’nın şiirlerinden Orhan Pamuk’un romanlarına kadar Türk edebiyatı sohbetin güzelliği ve önemiyle doludur.

Bir de biz okuduğumuz güzellikleri etrafımıza aktarabilsek keşke değil mi? Aşk’tan bahseder Mevlana ”Aşk nedir, bilmiyorsan gecelere sor, şu sapsarı yüzlere, şu kupkuru dudaklara sor,” der. Önemli olan burada neden o geceye sormamız gerektiği. Bazıları Allah için geceleri uykusuz kalır. Bazıları da sevdiği için. Hatta hasret çektiği için. Kısacası vuslata eremediği için. Azad olmadığı için. Gerisini siz anlayın. Eeee, yani, bazıları da sohbet için harcar gecelerini.

Muhabbetin Adresi

Laflayalim.Net sizin Türkçe sohbetten edebiyata, aşktan meşke her tür sohbet edeceğiniz sohbet sitesidir. Üstelik geceli gündüzlü chat sohbet var burada. Saat kaç olursa olsun, size de buyurun aramıza gelin. Arama motoruna www.Laflayalim.net yazın, anasayfada bir rumuz alın, giriş yapıp siz de bizimle beraber Tr Chat ‘e buyurun. Haydi o halde, bekliyoruz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Laflayalim.Net

Türkiye'nin farklı şehirlerinden bay ve bayan kullanıcılar ile bir araya gelerek ücretsiz sohbet et!

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2024 - Tüm hakları saklıdır.