Sohbet Uygulamaları

admin     03-14-21     Chat Odaları, Genel, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sohbet Uygulamaları

Sohbet Uygulamaları

Sohbet uygulamaları vesilesi ile sanal sohbet odalarına giriş çok daha rahat ve pratiktir. Belli başlı bulunan uygulamalar sayesinde yapacağınız chat sizlere daha fazla eğlenceli gelir.

Sohbet siteleri, geçmişten günümüze chat muhabbet için hizmet veren platformlardır. Gün geçtikçe kendimi geliştiren ve yenileyen sohbet odaları, yepyeni sohbetlerin yapılmasına da öncülük eder. Eskiden mobil cihazlarla sohbet etmek imkansızken şimdilerde neredeyse çoğu kullanıcı mobil sohbet etmektedir. İşte bunun gibi daha bir çok özellik sanal chat siteleri içerisine yüklenmiştir. Web girişlerde mobile imkan tanıyan chat sitelerinden bazıları kendilerine has sohbet uygulamaları da çıkarmışlardır. Sanal sohbet uygulamaları sayesinde daha çok kullanıcı kazanmışlardır. Çünkü mobili kullanan insan sayısı fazladır. Onlarda rahat rahat sohbet etmek isterler. İşte uygulamalar da buna hizmet eder. Sanal sitelerin çıkardığı uygulamalar dışında tüm chat mekanları için kullanılacak genel uygulamalar da mevcuttur. Bunlarn anlatımını sonra uzun uzun yapacak olsakta kısaca bazılarına değinelim.

Sohbet Uygulamaları

Chat Sohbet Uygulamaları

Sohbet uygulaması, bir çok sanal kullanıcının kullanıp doya doya sohbet etmesini sağlayan uygulamadır. Ayrıca sitelerin kendi sohbet uygulamaları bir yana dursun, kullanıp beğenilen iki sohbet uygulaması vardır. Birisi androirc ki en çok tercih edilenidir. Diğeri de irccloud. İkisini de kullanıp denemiş biri olarak irccloud daha kapsamlı geldi bana. Lakin Türkler olarak tercihimiz Androircten yana. Chat siteleri içerisine girerken türkçe karakterleri okuyup anlamak isteriz elbette. İşte androirc bu imkanı sağlıyor. Bence en güzel chat uygulamaları arasında olan irccloud bu özelliğe sahip değil. Çünkü Türkçe karakterleri okuyamıyor, yazdıklarınızı da okutamıyorsunuz. Türkçe karakter kullanmam, yazılanları da rahatlıkla okurum derseniz önerim irccloud olacaktır. Bedava sohbet sitelerinde Chat sohbet muhabbet etmeyi daha da güzel kılan bu pratik uygulamalar ile daha rahat ve pratik sohbetlere merhaba diyebilirsiniz.

Hayatı pratikleştiren bir çok uygulama yerlerini almış durumda. Sanal alem için bunlardan en çok kullanılanlar da chat uygulamalarıdır. Bu tarz uygulamaları kullananlar, bir süre sonra sohbet siteleri içerisine başka bir araç ile dahil olamaz hale geliyor. Chat muhabbet uygulamaları ile giriş yaparken server kısmına irc.Laflayalim. NeT yazarak sohbet sitemize girebilirsiniz. WwW.Laflayalim.NeT ile bol bol laflayıp yepyeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


error: Content is protected !!