Karşılıklı Sohbet

admin     03-20-21     Chat Odaları, Genel, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Karşılıklı Sohbet

Karşılıklı Sohbet

Karşılıklı Sohbet etmek bazen bulunmaz bir nimet oluyor. Hele de yalnızlık baş gösterdiğinde, özlem son raddeye geldiğinde sohbet etmek insana en iyi gelen şey oluyor. İkili sohbetlerde en önemli olan mesele ise anlamak ve anlaşılabilmek.

Her insan anlaşılmak ister. Bazen anlamakla uğraşmazlar. Buna rağmen anlaşılmayı istemeyen tek bir insan bile yoktur. Yüzyüze sohbet ederken de bu böyledir. Karşılıklı sohbet ederken de. Birbirini anlayan iki insanın yaptığı sohbetin kıymeti ise paha biçilemez. Gelin görün ki ister reel yaşam olsun, ister sanal sohbet siteleri, anlaşılmak, anlayabilen insanlarla sohbet etmek o kadar zordur ki. Oysa ki istenen o kadar büyük bir şey değildir. İstenen külfet dahi vermez karşıdakine. Lakin anlamak. İşte bu kavram yerli yerine oturmayınca, istenen en basit şey dahi olsa havada kalıyor. Anlaşılmak ne kadar önemli bir mesele olsa da bir o kadar da nadir görülür. Zordur anlayanına denk gelmek sohbet muhabbet ederken. Ama bir yandan da sorgulamak lazım. Acaba biz ne kadar anlayabiliyoruz?

Karşılıklı Sohbet

Karşılıklı Sohbet Chat

Sanal sohbet odaları, chat siteleri, bedava sohbet siteleri farketmeksizin insan her yerde insandır. Karşılıklı sohbet siteleri, Karşılıklı chat siteleri gibi mekanlarda da insan chat muhabbet ederken önce anlaşılmak ister. Belli bir zaman geçip kendini güzel bir yerde görünce de değer ister. Öncelik ister. Bazen bencilce gelse de bu önemsenmek ister. Empati yapmak bazen zordur. Kendi kafa yapısı ve düşünce döngüsü ile yargılar karşıdakini insan. Senin her dakika istediğin şey başkasının da isteği olmak zorunda mı? Değil elbette. Lakin bunu anlamak ne kadar zorsa kalbe anlatmakta bir o kadar zordur. Mobil sohbet sitelerinde karşılıklı chat yaparken de bu böyledir. İnsan nasıl sevdiği onda bir numara ise, o da sevdiğinde hep öncelik ister. Kısaca insanoğlu hep ister.

wWw.Laflayalim.NeT adresi içerisinde sizi anlayacak, anlaşılabileceğiniz insanlar vardır. Sohbet sitemize giriş yaparak sitemizin en güzel özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Hatta karşınıza şu cümleyi kuracağınız insan dahi çıkar; Anlamıyor musun? Gökyüzü güneş dahi olsa, sensiz karanlıktayım.

Saygılarımla…

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


error: Content is protected !!