Victoria Beckham Biyografi

yorum yok
69 okuma
10 Mart, 2019
Victoria Beckham Biyografi

Victoria Beckham için beş belgesel çekilir. Bunlardan ilki, 11 Ocak 2000 tarihinde Victoria’s Secrets adı altında sadece İngiltere’de yayımlanır.
4 Mart 1999 tarihinde ilk çocuğu Brooklyn Josephdünyaya getirdi. Bu doğumdan 4 ay sonra da 4 temmuz 1999 da “David Beckham” ile evlendi. 2. oğulları “Romeo James Beckham” 1 Eylül 2002 tarihinde dünyaya geldi.Cruz David Beckham” 2005 yılının Şubat ayında dünyaya geldi. 10 Temmuz 2011’de Los Angeles’da doğan kız çocuklarına “Harper Seven Beckham” adını verdiler.
Victoria Beckham İngiliz basınının Victoria’nın müzik kariyerini başarısızlık olarak yorumlaması Victoria’nın müzik ile ilgili hedeflerini de yok eder. Ama Victoria tekrar işe koyulur ve Cathy Dennis ile My Love Is For Real adlı şarkıyı yazar ama Victoria’nın üçüncü hamileliği sebebiyle şarkı hiç piyasaya sürülmez.

Victoria Beckham Kimdir?

Victoria Beckham Şubat 2007’de Tom Cruise‘nin karısı Katie Holmes için Oscar töreni kıyafetlerini dizayn eder.Victoria Beckham aynı yıl İngiliz Glamour dergisi tarafından Yılın Kadını seçilir.
Kendi adlarını çıkardıkları dvb adlı markaları vardır. Victoria Beckham, moda çalışmalarına bir jean defilesi ve parfüm tasarımıyla başladı. Halen, ABD’de çalışmalarını sürdürmektedir.
Victoria Beckham Dolce Gabbana ve yakın dostum dediği Roberto Cavalli için podyuma çıkar. 2004 yılında da Rock and Republic için VB Rocks adında ağırlıklı olarak jean pantolondan oluşan bir koleksiyon hazırlar.
Asıl şöhretine 1994 yılında katıldığı Spice Girls grubu ile kavuşan Victoria Beckham, daha sonra solo müzik kariyerine başlamak istemişti ancak bu alandaki kariyeri yeterince başarılı gitmeyince modaya el atan ve kendi New York Moda Haftası’nda tanıtarak iş hayatına atıldı.

Victoria Beckham Hayatı


Victoria Beckham Hayatı

Victoria Beckham 2002 yılında Telstar Plakçılık ile anlaşır ve albüm hazırlıklarını başlar ancak pop albümü yapmak istemez, R&B ve hiphop tarzında bir albüm yapmak istemektedir bu sebeple prodüktör Damon Dash ile çalışmaya başlar.
Victoria Beckham 7 Nisan 1974 tarihinde Harlow , Essex, İngiltere’de doğdu. Jacqueline ve Anthony Adams çiftinin üç çocuğundan ikinci çocuğudur.
Babası bir elektronik mühendisi idi. Erkek kardeşi Christian ve kız kardeşi Lousie adındadır. Cheshunt’daki St Mary Lisesine gitti.
Victoria Beckham 1991 yılında Surrey şehindeki Epsom ilçesinde olan Laine Tiyatro Sanatları okulunda okudu.
Bir dönemin ünlü futbolcusu David Beckham‘ın eşi ve 1990’lı yıllara damgasını vuran eski Spice Girls üyesi olarak tanınmaktadır.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Işın Karaca Kimdir

Işın Karaca Boyu, Işın Karaca Kaç Yaşında, Işın Karaca Nereli, Işın ...

Buray Kimdir

Buray Kaç Yaşında, Buray Boyu, Buray Nereli, Buray Biyografi, Buray Vikipedi, ...

Beyza Durmaz Kimdir

Beyza Durmaz Kaç Yaşında? Beyza Durmaz Aslen Nereli? Beyza Durmaz hangi ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?