Cd Sohbet Odaları

yorum yok
111 okuma
27 Şubat, 2019
Cd Sohbet Odaları

CD sohbet odaları bir ihtiyaca cevap verebilmek için oluşturulmuş alanlardır. Birçok insan bu odaların varlığından bile haberdar değilken bazıları da bu odalar sayesinde kendileri ile aynı düşünce yapısına sahip insanlar ile konuşma şansı yakalayabiliyor. Öncelikle bunun ne demek olduğu bilmek gerekiyor. İngilizce bir kelime olan CrossDresser’ın kısaltmasıdır. Bu kelimenin gerçek anlamı karşı cinsin kıyafetlerini giyerek dolaşmayı sevmektir. Erkeklerin kadın kıyafetlerini giymesi ya da kadınların erkek kıyafetini giyerek dolaşması anlamına gelmektedir. Bu durumun genellikle cinsel tercihine göre daha sıklıkla erkekler de göründüğü düşünülmekle birlikte birçok kadında kendini erkek gibi hissetmek için bu şekilde giyinmektedir. Etrafınızda bu tip insanları görmeniz mümkün olacaktır.

CD Sohbetin Avantajı

CD sohbet odaları sayesinde bu hissiyata sahip olan erkekler kendileri ile aynı görüşe sahip erkekler ile buluşma, sohbet etme ve düşüncelerini rahatlıkla dışa vurma şansı vardır. Ancak ülkemizde bu durum bir tabu olduğu için sosyal hayat içinde bu şekilde davranılması ciddi tepkiler ile karşılaşılmasına neden olabilmektedir. Kadınlar bu konuda daha rahattır. Gündemi çok yakından takip edenlerin bileceği gibi bir ünlü kadın sanatçımız ameliyat olarak erkek olmaya karar verdi. Bu durum bir sır gibi saklayanlar olsa da kendi özgürlüğünü kanıtlamış insanlar rahatça bunu yapmayı tercih etmektedir. Tabi bunun için öncelikle sizi anlayacak insanlar ile konuşmak olacaktır.

Cd Sohbet Etme Fırsatı

Cd sohbet odaları sayesinde giydikleri kıyafetleri dışarıda cesaret edip giyemeyen birçok erkeğin kendisine hakim olarak bunu saklamak istediği bilinen bir durumdur. Bunu sadece kendileri bilir ve bunun dışında birisiyle konuşmaya cesaret edemezler. Ancak bu odada onlar ile aynı düşünceye sahip birçok kişi olduğu için kendilerini gizlemeden rahatça bu konuya eğilebilirler. Tabi bu odalara girmek için herhangi bir üyeliğin olmaması ve konuşurken karşınızda ki kişinin de sizinle aynı düşünceye sahip olup olmadığını öncelikle anlamanız gerekiyor. Aynı sosyal hayatta yaşanan bu durumun sanal ortamda da yaşanmasına neden olabilirsiniz. O nedenle sohbeti sanal ortamda dahi yaparken önce dikkati elden bırakmamanız gerekiyor.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbeteder

En iyi İnsanlarla Sohbet Etme Fırsatı Bedava Sohbeteder içerisinde bu ...

DostDiyari

Bedava Dostlar Sohbet Sitesi DostDiyari hizmetimiz sayesinde bu yönde eğilimi ...

Dogru ve En İyi Videolu Seks sitesi Videolu Chat Sitesi sayesinde onlarca yeni ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?