+18 Sohbet Sohbet Odası

yorum yok
136 okuma
5 Ocak, 2019
pasif sohbet, gay sohbet

18 Yaş Sohbet, +18 yaş chat odaları, yetişkinlere özel sohbet odalarımız üzerinden bir çok bay bayan katılımcı ile tanışabilirsiniz.

18 Yaş Sohbet

Sohbet sitelerinde yaş sınırlandırması ile artık daha seviyeli ve kaliteli odalarda sohbet imkanı !

Genellikle yeni sitelerin +18 yaş üzerine sunucular kurarak daha fazla kullanıcı hedeflemesi sonucu, bu tarz siteleri görebilmek mümkündür. Aslında çok fazla +18 sohbet odaları kurularak hedeflenen kullanıcıyı elde etmek ne kadar doğrudur ? Bu sistem ile fazla giriş yapan +18 üzerine sohbet kullanıcıların yarardan ziyade zarar vermeleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

18 Yaşının altında kalan sohbet kullanıcıları, oyun ve radyo odalarında kendilerine ayrılan bölümde sohbet şansı bulabilirler. Bu sayede güvenli ve eğlenceli zaman geçirerek muhabbet ortamına dahil olabilirler. Sadece 18 Yaşına girmiş ve üzeri olan kullanıcılar giriş yapabilir, bunun amacı gençlerimizi doğru sohbetlerin içine yönlendirmek denilebilir.

Bu Sohbet Sitesinde +18 Kuralları Geçerlidir

Bu sayfada +18 kuralları geçerlidir. Sadece yetişkin üzerine sohbet yapmak genelde yasaklanmıştır. Bu tür sohbetleri karşılıklı olarak özel odada yapılmalıdır. Aksi durumda yönetim farklı ceza işlemleri uygulamakta serbesttir. Kuralların var oluşu, herkesin görüşüne ve güvenliğine sahip çıkmak adınadır. Her kafadan bir ses çıkarsa veya illegal sohbetler , azınlık kısmın vermiş olduğu rahatsızlıklar da göz önünde bulundurulursa düzen ve disiplin elden gider. Her kullanıcı bu sayfaya girdiğini var sayarsak, Kurallar sayfasını kabul etmiş sayılır.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Ahmet alkan

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbeteder

En iyi İnsanlarla Sohbet Etme Fırsatı Bedava Sohbeteder içerisinde bu ...

DostDiyari

Bedava Dostlar Sohbet Sitesi DostDiyari hizmetimiz sayesinde bu yönde eğilimi ...

Dogru ve En İyi Videolu Seks sitesi Videolu Chat Sitesi sayesinde onlarca yeni ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?